Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente dotare GAL - lot2 si Servicii mentenanta lunara hardware si software – infrastructura re
- Număr anunț
- DA20421882
- Autoritate contractantă
- Asociatia Grupul de Actiune Locala Calugara (CUI 36846311)
- Furnizor / câștigător
- CS - GEMINI INFOGHID SRL (CUI RO16913777)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.506 RON
- Valoare atribuită
- 7.506 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 10:22
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.506 RON
din 7.506 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro