Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator pentru UPS 7A/12V
- Număr anunț
- DA20419656
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,72 RON
- Valoare atribuită
- 327,72 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 09:03
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,72 RON
din 327,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro