Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lenovo Yoga Tablet 3 Pro ZA0G0108BG

Număr anunț
DA20411010
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
A.M.S. EXPERT CONSULT S.R.L. (CUI RO15912560)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.078 RON
Valoare atribuită
2.078 RON
Data publicării
22.05.2018 12:18
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.078 RON

din 2.078 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.