Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SIF 1X1.5
- Număr anunț
- DA20423551
- Autoritate contractantă
- TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
- Furnizor / câștigător
- GECA S.A. (CUI RO8620784)
- Cod CPV
- 31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230,04 RON
- Valoare atribuită
- 230,04 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 11:15
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230,04 RON
din 230,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro