Ofertă acceptată Cumpărare directă

Regulator vacuum C 2213 Statie clorinare tip JESCO

Număr anunț
DA20420069
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42993100-4 · Cloratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.456 RON
Valoare atribuită
18.456 RON
Data publicării
23.05.2018 09:18
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.456 RON

din 18.456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.