Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 24,2% sub estimat
Filtre spalator chirurgical
- Număr anunț
- DA20415958
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.820 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON 24,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2018 14:58
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.380 RON
din 1.820 RON estimat
24,2%
Adjudecat la 75,8% din estimat · economie 440 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.