Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Costum medical unisex bluza + pantalon
- Număr anunț
- DA20412778
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- TAG GRUP SRL (CUI RO16316000)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.556 RON
- Valoare atribuită
- 2.556 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 13:16
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.556 RON
din 2.556 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro