Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de ignifugare si tratament lemn impotriva cariilor si ciupercilor

Număr anunț
DA20412570
Autoritate contractantă
Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
Furnizor / câștigător
VRASINTER SRL (CUI 17968410)
Cod CPV
45343100-4 · Lucrari de ignifugare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.330 RON
Valoare atribuită
25.330 RON
Data publicării
22.05.2018 13:10
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.330 RON

din 25.330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.