Atribuită Cumpărare directă

Reabilitare si extindere gradinita cu program prelungit situata in sat Ungureni, comuna Corbii Mari,

Număr anunț
DA36260888
Autoritate contractantă
COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
Furnizor / câștigător
MOVAND CONCEPT S.R.L. (CUI 45536646)
Cod CPV
71240000-2 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
150.000 RON
Data publicării
06.08.2024 14:30
Data finalizării
07.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150.000 RON