Ofertă acceptată Cumpărare directă

INVERTOR SUDURA TELWIN TEHNOLOGY 236 HD IN CUTIE DE ALUMINIU + ACCESORII

Număr anunț
DA20408543
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
31121110-4 · Convertizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.698,34 RON
Valoare atribuită
1.698,34 RON
Data publicării
22.05.2018 10:59
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.698,34 RON

din 1.698,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.