Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 90,0% sub estimat

Mediu Salmonella Shigella (SS) - flacon x 250ml

Număr anunț
DA20423938
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
560 RON 90,0% sub estimat
Data publicării
23.05.2018 11:27
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560 RON

din 5.600 RON estimat 90,0%

Adjudecat la 10,0% din estimat · economie 5.040 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.