Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de inlaturare a buruienilor (cosit)
- Număr anunț
- DA20409747
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- ILIE I. MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36420773)
- Cod CPV
- 77312000-0 · Servicii de inlaturare a buruienilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.508,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.508,50 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 11:39
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.508,50 RON
din 3.508,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro