Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CEL MAI MIC PRET - Hartie EKG EDAN SE 1201 - ROLA OFERTA LUNII
- Număr anunț
- DA20414312
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 426 RON
- Valoare atribuită
- 426 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 14:06
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
426 RON
din 426 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro