Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii drumuri prin asternere covor asfaltic BA16

Număr anunț
DA20384587
Autoritate contractantă
COMUNA CURATELE (PRIMARIA COMUNEI CURATELE) (CUI 4650588)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI RO10980670)
Cod CPV
45233200-1 · Diverse lucrari de imbracare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394.420 RON
Valoare atribuită
394.420 RON
Data publicării
18.05.2018 11:25
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394.420 RON

din 394.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.