Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii sistem de televiziune cu circuit inchis

Număr anunț
DA20414314
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VETEL (CUI 28996644)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI RO9178894)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.036,22 RON
Valoare atribuită
4.036,22 RON
Data publicării
22.05.2018 14:06
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.036,22 RON

din 4.036,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.