Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,9% sub estimat
reactiv
- Număr anunț
- DA20419320
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.905 RON
- Valoare atribuită
- 2.705 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2018 08:48
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.705 RON
din 2.905 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.