Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cosopt 20mg/ml + 5mg/ml 5ml sol oft
- Număr anunț
- DA20415282
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131 RON
- Valoare atribuită
- 131 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 14:37
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 16:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131 RON
din 131 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro