Ofertă acceptată Cumpărare directă

REMORCA MONOAX 3,5 TO UTIL ROMSAN

Număr anunț
DA20425033
Autoritate contractantă
COMUNA CENADE (PRIMARIA CENADE) (CUI 4562028)
Furnizor / câștigător
INGCOMION SRL (CUI RO2306554)
Cod CPV
34223300-9 · Remorci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.257 RON
Valoare atribuită
20.257 RON
Data publicării
23.05.2018 12:01
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.257 RON

din 20.257 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.