Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

PLASTILINA AMOS - 400 GR

Număr anunț
DA20424258
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
Furnizor / câștigător
LIVEROM ENTERPRISES SA (CUI RO18830570)
Cod CPV
14523400-7 · Platina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,74 RON
Valoare atribuită
127,65 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.05.2018 11:37
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,65 RON

din 127,74 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.