Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE INLOCUIRE A GARDULUI IMPREJMUITOR DIN ELEMENTE PREFABRICATE DIN BETON
- Număr anunț
- DA20418828
- Autoritate contractantă
- Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
- Furnizor / câștigător
- M&M ORCONSTRUCTA SRL (CUI RO6859050)
- Cod CPV
- 45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.100 RON
- Valoare atribuită
- 65.100 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 08:23
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
65.100 RON
din 65.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro