Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de cartografie digitala
- Număr anunț
- DA20421940
- Autoritate contractantă
- COMUNA PORUMBENI (CUI 16367675)
- Furnizor / câștigător
- CONUS-INC. SRL (CUI RO5213042)
- Cod CPV
- 71354100-5 · Servicii de cartografie digitala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.445 RON
- Valoare atribuită
- 5.445 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 10:24
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.445 RON
din 5.445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro