Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru pentru lucrari de inregistrare sistematica

Număr anunț
DA20416961
Autoritate contractantă
COMUNA ARMASESTI (PRIMARIA COMUNEI ARMASESTI) (CUI 4365239)
Furnizor / câștigător
SYSCAD SOLUTIONS SRL (CUI RO14886862)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.756,22 RON
Valoare atribuită
24.756,22 RON
Data publicării
22.05.2018 15:34
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.756,22 RON

din 24.756,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.