Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de inregistrare sistematica in sectoare cadastrale cu cat de dificultate 1

Număr anunț
DA20397986
Autoritate contractantă
COMUNA DESA (CUI 5046696)
Furnizor / câștigător
RO 19057539 TOPOSURVEY S.R.L.
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.545,80 RON
Valoare atribuită
125.545,80 RON
Data publicării
21.05.2018 12:42
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.545,80 RON

din 125.545,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.