Ofertă acceptată Cumpărare directă

hartie igienica tork T9

Număr anunț
DA20420197
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COMUNA SALATRUCEL (CUI 29029196)
Furnizor / câștigător
PROFESIONAL SP SRL (CUI RO23865605)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,80 RON
Valoare atribuită
304,80 RON
Data publicării
23.05.2018 09:23
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,80 RON

din 304,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.