Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si neutralizare deseuri de origine animala si non-animala

Număr anunț
DA20416855
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CERNAVODA (CUI 4304754)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
98371120-1 · Servicii de incinerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
22.05.2018 15:30
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.