Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termometru analog Xavax pentru frigider/congelator [110822-FC]

Număr anunț
DA20405402
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38412000-6 · Termometre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90,23 RON
Valoare atribuită
90,23 RON
Data publicării
22.05.2018 09:24
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90,23 RON

din 90,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.