Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet birotica, articole de birou

Număr anunț
DA20423072
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA „TRAIAN GROZAVESCU” LUGOJ (CUI 4759535)
Furnizor / câștigător
TIMLIBRIS SA (CUI RO1830410)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
791,60 RON
Valoare atribuită
791,60 RON
Data publicării
23.05.2018 11:01
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

791,60 RON

din 791,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.