Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARM.COLORATA ANTICATA(ROTU.)25-40MM20KG, CHERESTEA NERIND. M A/B 3000X100X22MM,SURUB CAP BOMBAT TOR

Număr anunț
DA20421031
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,98 RON
Valoare atribuită
327,98 RON
Data publicării
23.05.2018 09:53
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,98 RON

din 327,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.