Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare album Romania - Anotimpuri

Număr anunț
DA20421389
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
AD LIBRI SRL (CUI 14147843)
Cod CPV
22841000-7 · Albume de colectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
23.05.2018 10:05
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON

din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.