Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA20417647
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4298105)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.547,74 RON
Valoare atribuită
1.547,74 RON
Data publicării
22.05.2018 16:06
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.547,74 RON

din 1.547,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.