Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lucrari de vopsitorie - bazine descoperite suprafata estimata 2818mp
- Număr anunț
- DA20416172
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
- Furnizor / câștigător
- ALFA GAMA & OMEGA SRL (CUI RO12511815)
- Cod CPV
- 45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.701,79 RON
- Valoare atribuită
- 41.701,79 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 15:05
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 16:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.701,79 RON
din 41.701,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro