Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLA LBC 8*1500*3000
- Număr anunț
- DA20407540
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- BIAYANNIS & CO SRL (CUI ro32392255)
- Cod CPV
- 44174000-0 · Foi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.002,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.002,24 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 10:28
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.002,24 RON
din 1.002,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro