Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Burghiu rotopercuţie TE-CX 28/48
- Număr anunț
- DA20421745
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
- Cod CPV
- 44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305 RON
- Valoare atribuită
- 305,20 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 10:18
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
305,20 RON
din 305 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro