Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

Șpiț TE-H28P SM40

Număr anunț
DA20421690
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170 RON
Valoare atribuită
169,84 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.05.2018 10:16
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,84 RON

din 170 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.