Ofertă acceptată Cumpărare directă

erbicide si insecticide

Număr anunț
DA20418917
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ”SIMION BARNUTIU” (CUI 4291905)
Furnizor / câștigător
KISS GAZDA S.R.L. (CUI RO10899673)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144 RON
Valoare atribuită
144 RON
Data publicării
23.05.2018 08:28
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144 RON

din 144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.