Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucr.de aducere la cota a plaf.i de depozit. deseuri inerte- Platforma I Chimie-inchiriere wolla
- Număr anunț
- DA20414619
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT GIURGIU SA (CUI RO27329472)
- Furnizor / câștigător
- YJM MIHDAR TOTAL SRL (CUI RO24217148)
- Cod CPV
- 45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408.000 RON
- Valoare atribuită
- 408.000 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 14:16
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
408.000 RON
din 408.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro