Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii mentenanta si intretinere statie apa, comuna Budureasa
- Număr anunț
- DA20407347
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
- Furnizor / câștigător
- ALEXCARM SRL (CUI RO15340094)
- Cod CPV
- 45259100-8 · Reparare si intretinere a statiilor de epurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.464 RON
- Valoare atribuită
- 6.464 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 10:22
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.464 RON
din 6.464 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro