Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lavabil de exterior alb

Număr anunț
DA20417925
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
GLOBAL CONTRACTORS SRL (CUI RO17224380)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,78 RON
Valoare finală
9,78 RON
Data publicării
22.05.2018 16:34
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 16:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.