Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antivirus

Număr anunț
DA20415025
Autoritate contractantă
ORASUL DUMBRAVENI (CUI 4240740)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.817 RON
Valoare atribuită
1.817 RON
Data publicării
22.05.2018 14:30
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.817 RON

din 1.817 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.