Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achzitie servicii de reparare si intretinere a automobilelor

Număr anunț
DA20416976
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
BUZDUGAN COMPANY SRL (CUI 18888858)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.317,58 RON
Valoare atribuită
1.317,58 RON
Data publicării
22.05.2018 15:35
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.317,58 RON

din 1.317,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.