Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII AUTO SI PIESE

Număr anunț
DA20423091
Autoritate contractantă
COMUNA CETARIU (CUI 4390518)
Furnizor / câștigător
B & S TEHNIC CARS SRL (CUI RO7816384)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.867,73 RON
Valoare atribuită
1.867,73 RON
Data publicării
23.05.2018 11:01
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.867,73 RON

din 1.867,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.