Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP pentru autovehicolul din dotarea Cemtrului Militar Județean Mureș, nr. auto MS15CMJ

Număr anunț
DA20422211
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
MONDO TRADE SRL (CUI RO3102412)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,65 RON
Valoare atribuită
117,65 RON
Data publicării
23.05.2018 10:33
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,65 RON

din 117,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.