Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE LA 3 ANI LOGAN 1,5 DIESEL
- Număr anunț
- DA20414029
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
- Furnizor / câștigător
- REDAC SRL (CUI RO11392104)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617,65 RON
- Valoare atribuită
- 617,65 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 13:58
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
617,65 RON
din 617,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro