Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fujifilm Instax Mini 90 Neo - MARO; Fujifilm Instax Mini - film instant 2x10 bucati

Număr anunț
DA20418008
Autoritate contractantă
Asociatia Timisoara 2021 - Capitala Europeana a Culturii (CUI 29217769)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.344,25 RON
Valoare atribuită
2.344,25 RON
Data publicării
22.05.2018 16:52
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 16:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.344,25 RON

din 2.344,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.