Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGISTRU CASA IN LEI A4 AUTOCOPIATIV

Număr anunț
DA20415748
Autoritate contractantă
Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii (CUI 14818035)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62,15 RON
Valoare atribuită
62,15 RON
Data publicării
22.05.2018 14:52
Termen limită
27.05.2018 17:00
Data finalizării
22.05.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62,15 RON

din 62,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.