Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport porumbei sportivi pentru competitii, club sportiv Tunari

Număr anunț
DA20426224
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
SPRINT VISION S.R.L. (CUI 38965866)
Cod CPV
60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.112,88 RON
Valoare atribuită
31.112,88 RON
Data publicării
23.05.2018 12:39
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.112,88 RON

din 31.112,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.