Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii lunare de asistenta Pachet APLxPERT- CONTABILITATE BUGETARA, IT, RA

Număr anunț
DA20375823
Autoritate contractantă
COMUNA SINPETRU DE CIMPIE (CUI 4619132)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare finală
1.500 RON
Data publicării
17.05.2018 14:21
Termen limită
23.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.