Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Nivelă optică POL 15
- Număr anunț
- DA20421643
- Autoritate contractantă
- TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
- Furnizor / câștigător
- HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
- Cod CPV
- 38636100-3 · Lasere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 999,34 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2018 10:14
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
999,34 RON
din 1.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.