Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fotografie

Număr anunț
DA20419778
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA A POLITIEI LOCALE TIMISOARA (CUI 27872311)
Furnizor / câștigător
PHOENIX PRINT SRL (CUI RO27364291)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,50 RON
Valoare atribuită
1,50 RON
Data publicării
23.05.2018 09:07
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,50 RON

din 1,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.