Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Animatie si jocuri pentru copii, cu ocazia zilei de 1 iunie
- Număr anunț
- DA20397307
- Autoritate contractantă
- COMUNA BREBU (CUI 2845699)
- Furnizor / câștigător
- I.I. TOCITU I. ELENA CRENGUTA (CUI 30193493)
- Cod CPV
- 92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 21.05.2018 12:19
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro